Soğuk havalarda sıcakcık bir cilt bakımı..

Kış Bakımı: Anna Lotan ile Derin Nemlendirme ve Onarım

Nem kaybına uğramış kuru cilt bakımı!
Liquid Gold Yoğun Kış Bakımı

  • Cildin kuruluğunu giderir ve pürüzsüzleştirir.
  • Cildin çevresel faktörlerden korunmasını sağlar.
  • Nem faktörünü destekler.
  • Uygulanan zengin yağlar, vitaminler ve bitki özler karışımı cildi yatıştırır ve doğal restoratif sürecini destekler

Uygulama Süresi: 90 Dakika
Liquid Gold Yoğun Kış Bakımı haftada bir, 8 hafta boyunca tavsiye ediliyor.

1.Adım – Temizleme
Tüm yüz bölgelerine yumuşak dairesel hareketler ile Liquid Gold Temizleme Sütünü uygulayın. Ciltteki makyaj ve kirler temizleninceye kadar nazikce masaj yapın.Yumuşak bir kağıt mendille silin veya suyla yıkayın.

2. Adım – Tonik
Göz bölgesi hariç, Alkol içemeyen Liquid Gold Yüz Toniği‘ni yüzun tamamına nazikçe tamponlayarak uygulayınız. Düzenli kullanıldığında, cilde nemlendirici etki sağlar.

3. Adım – Peeling – Soyma işlemi
Golden Marine Yüz Peelingi modüler bir uründür. Uygulama esnasında kullanılan ek ürünlere göre değişen yüzeysel, medium veya derin soyma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Seçtiğiniz soyma işlemi, cilt tipinizin durumuna uygun olmasi gerekir. Uygulama ilk etapta ovalama işlemi ile başlar, böylece cilt mekanik bir şekilde arınır. Cildin ısısı giderek yükselir ve bir sonraki adıma hazırlanmış olur.

  1. Yüzeysel (Hassas) Soyma işlemi — Yumuşak hareketlerle, daha çok parmak uçlarınızı kullanarak ve sadece gereken bölgelere uygulanır.

    Uygulama şekli: Az miktarda Golden Marine Yüz Peeling’ini yanak ve alın bölgesine uygulayın. Parmak uçlarınızı kullanarak dairesel hareketlerle masaj yapın. Kırışık ye pürüzlü bölgelere yoğunlaşarak hafif bir baskı uygulayın. Parmak uçlarınızı su ile nemlendirerek kristallerin tamamen erimesine sağlayın. Son olarak bol su ile durulayın.

  2. Medium (Normal) Soyma işlemi — Cildin üst katmanında bulunan ölü hücreleri soymak için,Liquid Gold Yenileyici AHA Losyon‘un içerdiği glycolic asitine dayandırılmış bir uygulamadır.

    Uygulama şekli: Az miktarda Golden Marine Yüz Peeling’ini yanak ye alın bölgesine uygulayın ye masaj yapınız. Su yerine bir kaç damla Liquid Gold Yenileyici AHA Losyonu ilave edin ve masaja 2 dakika daha devam edin. Son olarak yüzünüzü suyla çalkalayın ye yumuşak bir havlu ile kurulayın.

4. Adım – Yoğun Nem Bakımı
Düz fırça yardımı ile tüm yüz ve boyuna Liquid Gold Marine Fluid‘i sürün. Uygulanan ürünü cilde etki etmesi için 5 dakika bekletiniz.

5. Adım – Masaj
Birkaç damla Liquid Gold Yoğun Onarıcı Serum‘u ekleyin ve Golden Masaj Kremi yüz ve dekolte masaji için tasarlanmış kremi kullanın. İçeriğindeki seçkin yağların ve ekstrelerin karışımı cildi yumuşatır, nemlendirir ve ipeksi bir görünüm kazandırır. Golden Masaj Kremi cilde krem olarak uygulanabilir ve vücudun ısısı ile birlikte yağ haline dönüşür. Böylece çok az bir miktar kullanarak uzun süreli kayganlık sağlar.

6. Adım -Tamamlayıcı Maske
Gözler: Parmak uçlarınızı kullanarak bir miktar Solid Gold (Liquid Gold Göz Çervresi ve Boyun Bakımı) yumuşatın ve dairesel hareketlerle (kaşların uzama yönünde) tüm göz çevresine sürünüz. 15 dakika beklettikten sonra yumuşak peçete ile silin.

Yüz: Golden Yüz Maskesini yüz, boyun ve üst dekolteye yayarak 10 dakika dinlendirin. Golden Yüz Maskesi’nin içerdiği anti-oksidanlar, vitaminler ve hassas yağlar cildi yoğun bir şekilde nemlendirir. Maskenin büyük bir kısmı kuru cilt tarafından emilecektir. Kalanları nemli bir kağıt havlu ile nazikçe temizleyin.

7. Adım – Koruma
Gündüz koruma sağlamak için Liquid Gold Gündüz Koruyucu SPF30 uygulayınız. Akşam saatlerinde Golden Gece Kremi (özellikle günün erken bittiği soğuk havalarda) sürerek cilde koruma oluşturun.

258_4113Sibirya Yer İğde yağına dayalı eşsiz Liquid Gold Serisi Anna Lotan Bio-Cosmetic Laboratuarları tarafından geliştirildi. İçeriğindeki etkili bileşimin botanik ismi: Hippophae – ‘’Işıldayan At’’ Sibirya Yer İğdesi tıptaki kullanımı ve en çok onarıcı etkisi ile bilinen bir bitkidir. Cilt hastalıklarında (eğzama, erpes gb.), uzun zamandır iyileşmeyen yaraların tedavisinde olumlu sonuç verir. Tibet hekimliğinde, Yer İğdesi yaprakları romatizmaya kompres olarak kullanılır. Yer İğde yağından ilthaplı hastalıklarında ağrıyı azaltmak va dindirmek amaçla yararlanırlar. Yer İğde, mide suyunun fazla salgılanmasını azaltır, karaciğer hastalıklarında rastlanan zehirlemelere karşı etki eder ve aynı zamanda kolestrol düzenleyici olarak kullanılabilir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s